Po raz kolejny Zarząd Osiedla Nr 2 zorganizował choinkę noworoczną dla maluchów z naszego Osiedla. W tym roku ponad 300 uczestników wraz z MYSZKĄ MIKI bawiło się na balu karnawałowym w gorących rytmach muzyki i światłach DISCO zespołu muzycznego DIONIZOS.

Zabawa odbyła się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Sierpcu. Maluchów i ich opiekunów oraz zaproszonych gości przywitał przewodniczący Osiedla Nr 2 Zbigniew Długokęcki . Podczas zabawy głos zabrali burmistrz Marek Kośmider i dyrektor Szkoły Nr 3 Grażyna Krawczyńska dziękując zarządowi za wspaniałą współpracę i wspieranie szkolnych imprez.

Kolejny raz zespół muzyczny DIONIZOS zgodził się nieodpłatnie zagrać naszym dzieciakom. Efekty laserowe oraz reflektory świetlne sprawiły, że dzieciaki czuły się jak na prawdziwej dyskotece. Podczas zabawy wystąpiła grupa sportowa tańca towarzyskiego ArtDance, którą poprowadził sam dyrektor grupy Adrian Kowalski.

Dzieci mogły brać również udział w różnych konkursach i zabawach wraz ze swoimi rodzicami i dziadkami, przeprowadzono nawet słynny konkurs „JAKA TO MELODIA”. Nagrody w postaci słodkich niespodzianek otrzymali wszyscy.

Przewodniczący w imieniu dzieci złożył życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom i wspólnie z dziećmi odśpiewano sto lat. W trakcie balu został wybrany Król i Królowa balu - zostali nimi Nikola Bartnicka i Adam Zalewski. Jak na każdej choince zawitał Mikołaj powitany marszem i gorącymi brawami. W tym roku paczki otrzymało około 150 dzieci z osiedla. Dzieci oraz rodzice byli bardzo zadowoleni z imprezy osobiście podchodzili do przewodniczącego z podziękowaniem twierdząc, że jeszcze nie byli na takiej imprezie.

W imieniu Zarządu Osiedla chciałbym złożyć podziękowania wszystkim darczyńcom dzięki którym ta wspaniała zabawa mogła się odbyć.

Dziękuję Urzędowi Miejskiemu w Sierpcu, zespołowi muzycznemu Dionizos, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej, Sklep Familijny Państwa Agnieszki i Mariusza Brodzińskich, Zakładowi Usług Technicznych Andrzej Osiecki, Sklep GROSZEK Andrzej Brudnicki, POLO-Marketowi, Biedronce.

Dziękuję również Szkole Podstawowej Nr 3 a także grupie Dziewcząt z Dużego Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem Joanną Guzowską, dziękuję grupie tańca towarzyskiego ArtDance  i dyrektorowi Adrianowi Kowalskiemu. Dziękuję wszystkim za wspaniałą zabawę.

 Zbigniew Długokęcki

Przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 2

 

IMG_4028.JPGIMG_4037.JPGIMG_4041.JPGIMG_4051.JPGIMG_4055.JPGIMG_4076.JPGIMG_4080.JPGIMG_4084.JPGIMG_4088.JPGIMG_4095.JPGIMG_4102.JPG