Czwartego lutego, dzięki uprzejmości pani Marii Długokęckiej, odbył się po raz kolejny bal karnawałowy dla dzieci z Osiedla nr 1 w Gościńcu Marysieńka.

Na najmłodszych mieszkańców tej części miasta czekało mnóstwo atrakcji. Były pyszne naleśniki przygotowane przez panie ze Spółdzielni Socjalnej „Pod jednym dachem”, smakowite kanapeczki zrobione przez członków zarządu, ciastka i napoje, a także dzięki pani Zofii Perzyńskiej owoce i pączki. Gry i zabawy taneczne poprowadziła Justyna Adamska wraz z grupą Kadetek MMOD OSP Sierpc. Wężykom, kółeczkom, tańcom i hulakom nie było końca. Dzieci zaprezentowały swoje piękne stroje karnawałowe w pokazie mody. Zadaniem konkursowym było odnalezienie burmistrza, pana Jarosława Perzyńskiego, zastępcę burmistrza, panią Ewę Leszczyńską i przewodniczącego Rady Miejskiej, pana Jerzego Stachurskiego. Najmłodsi uczestnicy balu świetnie sobie z tym poradzili.

Na zakończenie zabawy do dzieci przybył Mikołaj z podarunkami ufundowanymi przez Radnych Miejskich Krzysztofa Rudowskiego i Jerzego Stachurskiego. W rozdawaniu podarków pomagał burmistrz a dzieci podziękowały za słodkości recytując wierszyk o Mikołaju.

 

P2040024.JPGP2040039.JPGP2040124.JPGP2040149.JPGP2040184.JPG