Od 1 września trwa rekrutacja do projektu „Aktywne przeciwdziałanie wykluczeniu” . Umozliwia on 60 osobom z podregionu płockiego zagrożonych wykluczeniem społecznym aktywizację społeczno – zawodową. Stanie się tak poprzez kompleksowy program wsparcia obejmujący między innymi doradztwo zawodowe, szkolenia zawodowe, płatne staże i indywidualne pośrednictwo pracy.

Projekt jest współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego województwa Mazowieckiego na lata 2014 – 2020 i realizowany jest przez Vision Consulting sp. z o.o.

Projekt skierowany jest do 60 osób z rodzin zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, w szczególności osób korzystających lub kwalifikujących się do otrzymania świadczeń z pomocy społecznej i korzystających z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa, zamieszkujących w podregionie płockim województwa mazowieckiego w następujących gminach: Gozdowo, Mochowo, Rościszewo, m. Sierpc, Sierpc gmina wiejska, Szczutowo, Zawidz, Bielsk, Bodzanów, Brudzeń Duży, Bulkowo, Drobin, Gąbin, Mała Wieś, Nowy Duninów, Radzanowo, Słubice, Staroźreby, Wyszogród, m. Gostynin, gmina wiejska Gostynin, Pacyna, Sanniki, Szczawin Kościelny. 

W ramach projektu oferujemy następujące wsparcie: doradztwo zawodowe połączone z opracowaniem Indywidualnej Ścieżki Reintegracji, pedagogiczno – psychologiczne poradnictwo rodzinne, doradztwo prawne, pośrednictwo pracy połączone z nauką aktywnego poszukiwania pracy, szkolenia zawodowe kończące się egzaminem, trzymiesięczny staż zawodowy dla 18 osób. Zapewniamy refundację kosztów dojazdu w ramach wszystkich form wsparcia, stypendium za szkolenia zawodowe, stypendium stażowe, wykwalifikowaną kadrę trenerską i certyfikaty potwierdzające ukończenie szkoleń. To duża szansa dla wielu mieszkańców podregionu płockiego na poprawę warunków życia.

Rekrutacja ciągle trwa – zapraszamy do zgłaszania się do udziału w projekcie! Po szczegółowe informacje należy zgłaszać się do koordynatora projektu, p. Macieja Mizerackiego.

 

Maciej Mizeracki – koordynator projektu

Vision Consulting sp. z o.o.

Tel. 699 670 277 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.