Od pewnego czasu Burmistrz Jarosław Perzyński mówił o nowych inwestorach w Naszym mieście.

Po kilkunastu miesiącach negocjacji, godzinach rozmów i szeregu spotkań możemy oficjalnie potwierdzić, iż brytyjska firma Get Fresh Cosmetics Sp. z o.o. otworzyła w Sierpcu linię produkcyjną. Na chwilę obecną pracuje tam ok. 40 osób, ale w najbliższym czasie zatrudnienie może się zwiększyć nawet do 100 miejsc pracy. To dobry prognostyk na kolejne lata, gdyż jest duże prawdopodobieństwo, iż zakład będzie rozwijał się dalej właśnie w Sierpcu.

Chcielibyśmy bardzo podziękować Pani Monice Kurlęda - Pełnomocnikowi Get Fresh Cosmetics Sp. z o.o., oraz członkom zarządu Get Fresh Cosmetics Sp. z o.o.: Panu Robertowi Philpott i Panu Jamesowi Moore za owocną współpracę.

Get Fresh Cosmetics istnieje w Anglii od 14 lat, a od 11 lat funkcjonuje na polskim rynku. 
Firma zajmuje się ręcznym wytwarzaniem kosmetyków na bazie naturalnych surowców. Kosmetyki sprzedawane są pod marką Bomb Cosmetics w czterdziestu pięciu państwach świata. W produkcji używane są tylko naturalne składniki – a wśród nich odżywcze masła, czekolada, orzechy, nasiona, jagody, płatki kwiatów i olejki eteryczne. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach, a produkty zachwycają wyglądem, zapachem i odżywczymi składnikami. Produkty Bomb Cosmetics mają bardzo bogate nuty zapachowe, dzięki którym ich stosowanie stanowi świetne ukojenie zmysłów i głęboko odpręża ciało.

To dopiero początek dobrych informacji dotyczących nowych miejsc pracy w Sierpcu… 

Fot. UM Sierpc i Facebook Bomb Cosmetics

1.JPG2.JPG3.jpg4.jpg5.jpg