Jako Gmina Miasto Sierpc wzięliśmy udział w 8. odsłonie konkursu „KRYSZTAŁY PR-u” organizowanego przez PR w Samorządzie i Administracji Państwowej.
Celem Konkursu jest promowanie i nagradzanie najbardziej wartościowych inicjatyw Jednostek Samorządów Terytorialnych i organów Administracji Państwowej, jako inspiratorów kreatywnych działań oraz rozwiązań.
Miałem przyjemność osobiście odebrać 3 wyróżnienia dla Gminy Miasto Sierpc za:
  • najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych
  • najlepszy film promocyjny
  • najlepsza kampania informacyjno-promocyjna, związana z pandemią COVID-19
Jest to ogromne wyróżnienie dla naszego miasta! Spośród 250 zgłoszonych miast, Sierpc znalazł się wśród najlepszych z najlepszych!
W naszych kategoriach konkurowaliśmy z takimi placówkami jak: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Urząd Miasta Rumii, Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego Mpwik S.A. Wrocław, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Urząd Miasta Jastrzębie Zdrój, Starostwo Powiatowe w Toruniu.
Gratulujemy zwycięzcom i serdecznie dziękujemy za wyróżnienia! 
To zaszczyt być w najlepszej trójce w Polsce. Pokazuje to, że reprezentujemy najwyższy poziom w kraju, jeśli chodzi o działania promocyjne. 
Serdecznie zachęcamy Państwa do śledzenia na bieżąco sierpeckich social media!
Fot. PR w Samorządzie
Fotografia przedstawiająca Burmistrza Jarosława Perzyńskiego z trzema wyróżnieniami w konkursie Kryształy PR