W minioną sobotę, Burmistrz Miasta Sierpca Jarosław Perzyński miał przyjemność uczestniczyć w musicalu „Pan Niezwykły ” w Teatr Płocki - Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku.
Było to bajkowe widowisko z mocnym przesłaniem. Fantastyczna gra młodych aktorów i piękna oprawa wydarzenia są warte wszelkiej uwagi. To niezwykłe wydarzenie, dostarcza widzom wiele emocji. Jego celem jest zwrócenie uwagi młodych widzów na niebezpieczeństwo czyhające na nich w sieci. Coraz szybciej rośnie liczba osób, dzieci i dorosłych uzależnionych od Internetu oraz mediów społecznościowych, coraz więcej jest też przypadków agresji w sieci. Musical pokazuje jak sobie z tym internetowym hejtem radzić i jak walczyć z uzależnieniami.
Słowa uznania kieruję do wszystkich zaangażowanych w przygotowanie tego spektaklu, młodych aktorów i twórców, Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp z o.o. za świetną realizację i wspaniały pomysł oraz Adam Struzik za wspieranie tego wartościowego i pięknego projektu.
Sierpc - Miasto ze smakiem zaprasza do siebie. Dokładamy wszelkich starań, aby musical zawitał także na deski Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.
Na zdjęciu widoczni aktorzy spektaklu "Pan Niezwykły".