19 stycznia 2012 r. o godz.17.00 do Gościńca „Marysieńka” przy ul Kilińskiego 34 licznie przybyły dzieci z opiekunami. Wszystkie liczyły na Mikołaja i dobrą zabawę i  nie zawiodły się.

Przewodniczący osiedla Tomasz Kowalski powitał „dużych i małych” uczestników balu, zaprosił do wspólnej zabawy i na poczęstunek przy „szwedzkim” stole. Dla smakoszy słodkości, czekały domowe pączki ,faworki i inne wypieki, a także owoce napoje i kanapki.

 

Program dla dzieci przygotowała i prowadziła Agnieszka Domańska z Przedszkola nr 2. Oprawę muzyczną zapewnili Jacek i Bogdan z zespołu TAKT. Dzieci wspaniale się bawiły, czekając na przyjście Mikołaja. Zjawił się z workiem prezentów i każdego malucha obdarował upominkiem. Do godz. 20.00 nasi milusińscy nie schodzili z parkietu, a towarzyszyli im: proboszcz parafii św. Benedykta ks. SAC Stanisław Zarosa, rodzice i organizatorzy balu. Wśród zaproszonych gości byli: radni Krzysztof Rudowski i Jerzy Stachurski oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 Grażyna Krawczyńska.

Zarząd Osiedla nr 1 dziękuje wszystkim przybyłym za dobrą zabawę, a sponsorom za pomoc w zorganizowaniu choinki. 

 

 

Anna Motyka               

Sekretarz Zarządu Osiedla nr 1

 

IMG_7325.JPGIMG_7379.JPGIMG_7418.JPGIMG_7520.JPGIMG_7634.JPG