„Ludzie nie dlatego przestają się bawić, bo się starzeją, lecz starzeją się, bo się przestają bawić”.(Mark Twain)

 

Kolejny już raz Zarząd Osiedla nr 1 zorganizował dzień dla seniorów. W sobotnie popołudnie i wieczór 22.06.2013 roku entuzjaści dobrej zabawy w wieku emerytalnym spotkali się o godz. 15:00 w Zajeździe Maxim w Kisielewie.

Po oficjalnym powitaniu zaproszonych gości: ks. St. Zarosę SAC, radnych- J. Stachurskiego, K. Rudowskiego i uczestników pikniku podano obiad i deser niespodziankę – lody z owocami, które smakowały wyśmienicie, gdyż upragniony upał dokuczał biesiadującym. Po obiedzie imprezę przeniesiono na zewnątrz budynku pod wiatę, gdzie DJ Tomek zapewnił muzykę do tańca, a na stołach pojawiły się sałatki, chleb ze smalcem, kiszony ogórek oraz ciasto, napoje, kawa i herbata. Pomimo upału nie zabrakło chętnych do pląsów. Wiele osób bawiło się w rytm muzyki organizując kółka, węże i tańce parami. Inni aby pogawędzić z sąsiadem szukali cienia na ławkach i bujaczkach.

 

Na kolację Zarząd zaserwował jadło z grilla: kiełbaskę, kaszankę boczek i karkówkę. Wszyscy chętnie skosztowali.

Pogoda sprzyjała zabawie na świeżym powietrzu, humor dopisywał, a więc śpiewom, śmiechom i tańcom nie było końca. Nasi seniorzy pokazali, że są młodzi duchem i potrafią się bawić lepiej niż niejeden małolat.

Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę, oraz tym, którzy mają wielkie serce i bezinteresownie włączyli się w przygotowanie pikniku wspierając nas finansowo i rzeczowo.

 

Zarząd Osiedla nr 1                 

Anna Motyka                      

 

DSC00277.JPGDSC00280.JPGDSC00282.JPGDSCN0618.JPGDSCN0638.JPGDSCN0689.JPG