W ramach akcji „Lato w Mieście 2013” Zarząd Osiedla Nr 4 zorganizował cykl zajęć sportowo-rekreacyjnych na kompleksie „ORLIK2012”. Zajęcia  odbywały się w okresie od 2 lipca do 16 lipca b.r. prowadzone przez instruktora rekreacji ruchowej Bogdan Bartnickiego i trenera środowiskowego Łukasza Wróblewskiego. Ich celem jest zapoznanie się z podstawowymi zasadami gry w piłkę nożną i propagowanie aktywnego spędzania wolnego czasu. Cykl spotkań zwieńczył II WAKACYJNY TURNIEJ PILKI NOŻNEJ O PUCHAR  BURMISTRZA MIASTA SIERPCA  rozgrywany w dniach: 02, 09, 16 lipca b.r.

Do rywalizacji zgłosiło się 8 drużyn z Sierpca, swój udział zadeklarowało około 80 młodych piłkarzy. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”. Sklasyfikowano 3 najlepsze drużyny.

Najlepsze zespoły otrzymały puchary, medale i nagrody rzeczowe, które wręczyli  Sławomirowi Florczak-sekretarz zarządu i Łukasz Wróblewski-trener środowiskowy.

Przewodniczący Zarządu Osiedla nr 4 Bogdan Bartnicki składa szczególne podziękowania  zastępcy Burmistrza Zbigniewowi Leszczyńskiemu, który ufundował medale oraz puchary.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim sponsorom.

 

WYNIKI KOŃCOWE (02.07-16.07.2013) 

 

1. DRUŻYNA MISTRZÓW -OSIEDLE NR 4

2. OSIEDLE  NR 1

3. ŚRODOWISKOWE OGNISKO WYCHOWAWCZE W SIERPCU

4. OSIEDL NR 3

5. NIEPOKONANI

6. NIEZWYCIĘŻENI

7. FAIR DRAGON

8.ORLICZKI 2012

 

Nagrody indywidualne:

Najlepszy bramkarz : Cezary  Bugaj

Najlepszy król strzelców turnieju:  Sylwester Lisicki

 

WYROŻNIENIA:

KWIECIEŃ BARTOSZ

SŁUPECKI BARTOSZ

ŻÓŁTOWSKI JAKUB        

 
S. F.                                                 
 

dscn1866.jpgdscn1867.jpgdscn1869.jpg