ZARZĄD OSIEDLA Nr 3 - wybrany 10 marca 2015 r.

- Mariusz Czajkowski – Przewodniczący Zarządu Osiedla
- Waldemar Frydrychowicz
- Wojciech Jaworowski
- Kamil Kędzierski
- Wojciech Rychter
- Mariusz Turalski
- Jarosław Zimnawoda

 KOMISJA REWIZYJNA:
- Krzysztof Blongiewicz
- Krzysztof Sierakowski
- Melania Szałkucka


Ulice  wchodzące w skład osiedla:

Borkowska, Stefana Jaracza, Mieczysława Karłowicza, Jana Matejki,  Adama Mickiewicza,  Juliusza Słowackiego, Ludwika Solskiego, Juliana Tuwima, Zygmunta Krasińskiego, Cypriana  Kamila  Norwida,  Stanisława Moniuszki, Szpitalna, Stanisława Wyspiańskiego,   

Wincentego Witosa,  Płocka,  Marii Konopnickiej, Św. Wawrzyńca,       

Białobłocka, Józefa Piłsudskiego,  Ignacego Paderewskiego, Leśna, Sosnowa, Władysława Sikorskiego,  Lipowa

 

 

ZARZĄD OSIEDLA Nr 2 -wybrany 11 marca 2015 r.

- Kazimierz Goszczyński – Przewodniczący Zarządu Osiedla
- Grzegorz Antoszewski
- Małgorzata Brzezińska
- Zbigniew Długokęcki
- Teresa Jankowska
- Grażyna Kowalska
- Joanna Szewczykowska

KOMISJA REWIZYJNA:
- Maria Olejniczak
- Cezary Rudowski
- Janusz Wysocki


Ulice  wchodzące w skład osiedla:

Gabriela Narutowicza,  Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Bobrowa, Bojanowska, Łąkowa,  Marii Curie-Skłodowskiej, Leona  Kruczkowskiego, Konstytucji 3 Maja, Zofii Nałkowskiej,  Pl. Fryderyka  Chopina,  Księcia Wacława, Jaśka Pilika, Biskupa  Floriana, Farna,  Benedyktyńska,  Stefana Żeromskiego, Bolesława Prusa, Generała Józefa Hallera,  Zielona,  Zaścianek, Hoża,  Malinowa,  Poziomkowa

 

ZARZĄD OSIEDLA Nr 1 - wybory 16 marca 2015 r.

- Tomasz Kowalski – Przewodniczący Zarządu Osiedla
- Justyna Adamska -Sekretarz
- Alicja Cześnik -Skarbnik
- Dariusz Grabowski
- Krzysztof Krasiński
- Krzysztof Lorek - Zastępca Przewodniczącego
- Urszula Matczak

KOMISJA REWIZYJNA:

- Kamil Fijałkowski
- Zbigniew Jakóbowski
- Stanisław Wolski


Ulice  wchodzące w skład osiedla:

Generała Władysława  Andersa, Stefana Batorego, Jarosława  Dąbrowskiego, Jana Długosza,  Majora Henryka Dobrzańskiego,  Władysława  Jagiełły, Kazimierza Wielkiego, Hugo Kołłątaja, Królowej  Jadwigi, Królewska, Krótka, Księcia Witolda, Józefa Poniatowskiego,  Władysława Reymonta,  Jana III Sobieskiego,  Władysława Warneńczyka, Zawiszy Czarnego, Żwirki i Wigury

ArtyleryjskaCzwartaków, Emilii Plater,  Kazimierza Pułaskiego,  Saperska,  Ułańska, Józefa Bema, Górna, Kasztelańska, Jana Kilińskiego,  Podgórna,  11 Listopada, Pl. Kardynała Wyszyńskiego,  

Akacjowa, Armii Ludowej, Batalionów Chłopskich,  Cicha,  Dobra, Bartosza Głowackiego,  Instalatorów, Jasna, Jaśminowa,  Kalinowa, Tadeusza Kościuszki, Miła,  Magnoliowa, Ogrodowa,  Pogodna, Powstańców, Rypińska, Sielska, Spacerowa, Spokojna,  Wiejska, Łagodna, Włościańska, Wojska  Polskiego,  Wróblewskiego, Ziemiańska

 

 

W dniu 9 marca 2015r., w Centrum Kultury i Sztuki, odbyło się ogólne zebranie mieszkańców Osiedla Nr 4. Na przewodniczącego Zarządu wybrano Wojciecha Skorłutowskiego.

W skład Zarządu weszli:

- Kazimierz Czermiński
- Ewa Karolewska
- Aleksandra Kurta
- Sławomir Skierski
- Michał Śniegota
- Katarzyna Wiśniewska
- Dariusz Zieliński

Do Komisji Rewizyjnej zostali wybrani:

- Wojciech Buczyński
- Jadwiga Pawlak
- Iwona Wiśniewska

 

 

ZARZĄD OSIEDLA Nr 4 - wybrany 09 marca 2015 r.

- Wojciech Skorłutowski – Przewodniczący Zarządu Osiedla
- Kazimierz Czermiński
- Ewa Karolewska
- Aleksandra Kurta -Wiceprzewodnicząca
- Sławomir Skierski
- Michał Śniegota
- Katarzyna Wiśniewska - Skarbnik
- Dariusz Zieliński- Sekretarz

KOMISJA REWIZYJNA:
- Agnieszka Betlejewska
- Jadwiga Pawlak
- Iwona Wiśniewska - Przewodnicząca

 


Ulice  wchodzące w skład osiedla:

Stefana Grota Roweckiego, Słoneczna , Piastowska od nr 1 do 72 po stronie parzystej i do nr  41 po stronie nieparzystej

Aleksandra Fredry, Kasztanowa, Mikołaja  Kopernika, Jana Kochanowskiego, Kwiatowa, Parkowa ,  Braci Tułodzieckich, Tysiąclecia, Świętokrzyska, Browarna, Przemysłowa, Osiedlowa.