Apelujemy do Seniorów!

Kolejne kroki w walce z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa ‼️

 Szanowni Seniorzy!

W trosce o Wasze bezpieczeństwo uruchomiliśmy infolinię w Urzędzie Miejskim w Sierpcu.

W związku z pandemią koronawirusa, w naszym kraju zostały wprowadzone nowe zasady bezpieczeństwa.

Każdego dnia podejmujemy szereg ważnych działań dla zdrowia nas wszystkich. 

Zakupy z dostawą do domu! 

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Mieszkańców dbając o ich bezpieczeństwo, ale także bezpieczeństwo pracowników Urzędu Miejskiego.

Wiemy, że wiele osób korzysta z tych miejsc.
Jednak w trosce o Wasze bezpieczeństwo, podejmujemy szereg prewencyjnych działań❗️❗️❗️⚠️

Szanowni Rodzice!

 Informujemy, że stronie www.men.gov.pl zostały udostępnione materiały umożliwiające realizację:

Darmowe parkowanie w strefie do odwołania!

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sierpcu, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa i Pracowników, informuje, że od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania, Ośrodek będzie przyjmował interesantów wyłącznie w sprawach pilnych i niecierpiących zwłoki.

Informujemy, iż od dnia 16 marca br. do odwołania, kasa Urzędu Miejskiego w Sierpcu będzie nieczynna.

Apelujemy do wszystkich Mieszkańców!

Szanowni Państwo!

Nie siejmy niepotrzebnej paniki! Zachowajmy spokój i rozwagę!

Burmistrz Miasta Sierpca uprzejmie zaprasza mieszkanki Sierpca (panie w wieku 50-69 lat) na bezpłatne badania mammograficzne, które zostaną przeprowadzone przez pracowników NZOZ Medica w Łodzi.

Na podstawie art. 20 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz.U. 2019 r. poz. 506) zwołuję na 26 lutego 2020 r. (środa) na godz. 11:00 XXVI Sesję Rady Miejskiej Sierpca, która odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Sierpcu, ul. Piastowska 11a.

Dotarły do nas informacje o osobach, które podszywają się pod pracowników Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Sierpcu.

Już niedługo wybierzemy Najlepszego Sportowca Ziemi Sierpeckiej 2019. Organizatorem Plebiscytu jest Starosta Sierpecki oraz Burmistrz Miasta Sierpca. 

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Sierpeckie Partnerstwo” informuje, iż z dniem dzisiejszym tj. 30 grudnia br. rozpoczyna się nabór wniosków nr 1/2020/G zakres tematyczny odpowiadający przedsięwzięciu „Lokalne inicjatywy promujące dziedzictwo Ziemi Sierpeckiej”, oraz nabór wniosków nr 2/2020/G zakres tematyczny odpowiadający przedsięwzięciu „Kapitał ludzki społeczności sierpeckiej” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania “Sierpeckie Partnerstwo” informuje, iż w najbliższym czasie przewidziany jest w ramach LSR nabór wniosków w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na projekty grantowe w ramach:

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Sierpeckie Partnerstwo” informuje, iż został zaakceptowany przez Zarząd Województwa Mazowieckiego termin naboru wniosków nr 3/2019 z zakresu zachowania dziedzictwa lokalnego.

Dziś ostatni dzień konsultacji wniosku o przyznanie pomocy na premię, za które można uzyskać aż 10 punktów!