W niedzielę, 26 listopada, Burmistrz Jarosław Perzyński, Przewodniczący Rady Miejskiej Sierpca Jerzy Stachurski oraz wspólnota parafialna pożegnali ks. Andrzeja Muchę SAC, który przez ostatnie 3 lata pełnił w parafii Rzymskokatolickiej p.w. św. Benedykta funkcję proboszcza i kustosza Sanktuarium Matki Bożej Sierpeckiej.

 

W sobotę, 25 listopada 2017 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sierpcu odbyły się jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego „Diamentowe i Złote Gody”.

 

W piątek, 17 listopada 2017 r. odbyła się  uroczysta gala z okazji  55-lecia powstania Ogniska TKKF „Kubuś”.

 

W poniedziałek, 13 listopada 2017 roku, Burmistrz Miasta Sierpc - Pan Jarosław Perzyński wraz z Dyrektorem Delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Płocku - Panem Tomaszem Kominkiem,

 

Po raz 22. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Sierpcu zorganizowała konkurs na najładniejszy balkon i ogródek. W dniu 8 listopada wręczono nagrody  52 uczestnikom konkursu. Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta Sierpc Jarosław Perzyński.

W piątek, 27 października, w Centrum Konferencyjnym Hotelu Skansen w Sierpcu odbył się uroczysty jubileusz 99-lecia Terenowych Organów Administracji Wojskowej, zorganizowany przez Wojewódzki Sztab Wojskowy w Warszawie.

W środę,25 października 2017r., odbyła się XLVII Sesja Rady Miejskiej Sierpca. Radni przyjęli uchwały w sprawach:

 .

 NOWY ROZKŁAD JAZDY KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W SIERPCU OBOWIĄZUJĄCY OD DNIA 2 CZERWCA

1. Pierwszy kurs według nowego rozkładu, uwzględniającego zgłaszane uwagi, będzie miał miejsce już w najbliższy piątek (2 czerwca) o godz. 7:30 na ul. Targowej.